Kobra Hack Team ...Türkiye Gerçeği

Son zamanlarda bazı kalleşlerin turkiyegercegi adını taşıyan çeşitli sitelerle alçakça bir şekilde Türkiye ve Türkler hakkında web yayını yaptığını duyuyoruz.

bu tür siteler mahkeme kararıyla engelleniyor.

Bazıları da hackleniyor...

 

Bu isimdeki bir siteyede blogcuda rastladım, blogcu.com/turkiyegercegi

 

Fakat bu blogun açılış sayfasında hacklenmiş olduğu yazıyor

(hacked by zion, kobra hack team)

 

bu olayla ilgili yorumuma geçmeden önce şunu belirteyim.

Komplo teorisi: bu blogu aslında hacklediğini iddia eden (ler) düzenlemiş olabilir.Hatta düzenleme amaçları  kürt olduğunu düşünenlerin Türklerden ve Türkiye Cumhuriyetinden nefret etmelerini sağlamak olabilir.

(Bana bunu düşündüren 2 neden var.

1-amatör bir biçimde sağ tuşu kilidi yapılarak kaynak engellenmiş. Oysa bunun kaynağa ulaşmayı engellemediğini hemen herkes biliyor. Bir hack takımının böyle bir şeyi neden yaptığının anlamını bulamadım.

2-Hack sonrası sayfada bölücülüğe, kalleşliğe değil, vatan hainlerine değil de doğrudan 'Kürt' kavramına yani 'kürtlere' küfür ve hakaretlerden başka bir şey yok. 

 

Eğer yukarıdaki komplo teorisi doğru değilse bize şu düşer:

 

1-Alçak bir siteyi (bloğu) hackleme başarısından dolayı kendilerini kutlamak. Emeklerine ve becerilerine saygı duymak. Ulusal onurumuz adına teşekkür etmek.

 

2-Kendinin Kürt olduğunu düşünen vatandaşlarımızın hepsinin terörist olmadığını, bir çoğunun alçak örgüte sempati de duymadığını, bir çok kürtün (öyle olduğunu söyleyenin) türkle evli olduğunu göz ardı etmemelerini, bu nedenle hakaret ve küfürlerinin kürt kavramına değil bölücülük, kalleşlik yapan satılmış, alçak insanlara karşı olması gerektiğini ve sayfayı bu şekilde düzenlemelerini rica etmek.

 

Sayfayı takip ederek göreceğiz...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !